Сите убавини што ги нуди Huawei Mate 20 Pro во едно видео


6 копии

Скопје, 2 ноември 2018 - Безбедноста и приватноста низ цела Европа се широко дискутирани прашања. Секоја недела носи вести за нови сајбер напади или ...
| | веќе видена | слични
2 копии

АКО НЕКОГАШ КРАДЕЦ ИЛИ НЕКОЈ ДРУГ ВЕ ПРИСЛИ ДА ПОДИГНЕТЕ ПАРИ НА БАНКОМАТ Внесете го вашиот пин обратно Така ако вашиот пин е 1254, вие внесете 4521. ...
| | веќе видена | слични

Дали телефонот престана да ви функционира правилно? Тоа не е причина за паника. Еве неколку начини да го поправите пред да го однесете на сервис. Често мислиме ...
| | веќе видена | слични
10 копии
повеќе

Останато

Претседателот на Европската иницијатива за стабилност Гералд Кнаус, кој се смета за главниот ЕУ лобист за проширување, го потврдува црното сценарио за ...
сите 683 | | | веќе видена

Во Собранието на Република Македонија денеска треба да се одржи 77. пленарна седница со единствена точка на дневниот ред Интерпелација за работата на ...
сите 445 | | | веќе видена

Сојузот на синдикатите на Македонија (ССМ) денеска протестните активности ги продолжи пред Министерството за информатичко општество и администрација (МИОА) од ...
сите 325 | | | веќе видена

Русија ќе одговори на влезот на Шведска и Финска во НАТО, изјави денеска претседателот на Руската Федерација, Владимир Путин. – Доколку НАТО ја воспостави ...
сите 215 | | | веќе видена

СДСМ и ДУИ удрија по народот, поскапа струја за да го покријат криминалот.СДСМ го крие енормното покачување зад таканаречените тарифи. Најголемиот број од ...
сите 262 | | | веќе видена

Бугарската влада во оставка ја одобри бугарската позиција за предлогот на француското претседателство со Советот на ЕУ за заеднички став на ЕУ за преговорите ...
сите 444 | | | веќе видена

Претседателот на Владата Димитар Ковачевски денеска одговарајќи на пратеничко прашање посочи дека во мандатот на оваа Влада минималната плата е зголемена 100% ...
сите 109 | | | веќе видена

На самитот во Мадрид вчера, лидерите на НАТО ја опишаа Русија како „најзначајна и најдиректна закана за безбедноста на сојузниците“, опишувајќи ја Кина како ...
сите 196 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сите убавини што ги нуди Huawei Mate 20 Pro во едно видео

Од:
До кого (е-маил):
Порака: