Huawei p30 Pro открива дека ќе биде со 5G


Самсунг е еден од најголемите извори на иновации во индустријата во последниве години. Корејскиот гигант постојано експериментира со различни методи и ...
| | веќе видена | слични

Јужнокорејски Самсунг идната година ќе претстави три “Galaxy S10” модели, како и долгоочекуваниот телефон со флексибилен екран на преклопување. Според ...
| | веќе видена | слични

Останато

ДС, ЛДП и ДОМ денеска преку предлог заклучок велат дека ја охрабруваат Владата на Република Северна Македонија да ги продолжи разговорите со Европската Унија ...
сите 583 | | | веќе видена

Координаторите на пратеничките групи и други претставници на парламентарните партии денеска се очекува да одржат прва средба на која ќе се разговара за ...
сите 195 | | | веќе видена

Вицепремиерот за евроинтеграции Бојан Маричиќ го демантираше министерот за надворешни работи, Бујар Османи дека билатералниот протокол со Бугарија бил ...
сите 141 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Huawei p30 Pro открива дека ќе биде со 5G

Од:
До кого (е-маил):
Порака: