Седницата за уставните измени презакажана за 15 часот


3 копии

Претседателот на ДУИ Али Ахмети во седиштето на партијата ДУИ во Тетово, имаше средба со шефот на мисијата на ОБСЕ во Скопје, Амбасадорот Клеменс Која. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Претседателот на Демократската Унија за Интеграција Али Ахмети во седиштето на ДУИ во Тетово, го пречека шефот на мисијата на ОБСЕ во Скопје, Амбасадорот ...
| | веќе видена | слични

Соговорниците, како што соопштија денеска од ДУИ, дискутирале за политичката ситуација во земјата, уставните измени, реформите, како и за Рамковниот Договор. ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии
2 копии
повеќе

Останато

Охрид, 3. април 2020 (Inpress) – Семејството на почината 37-годишна родилка Фатиме Бајрам од Охрид обвинува дека дежурните гинеколози од охридската болница не ...
сите 262 | | | веќе видена

Министерството за здравство како невистинити ги оцени информациите што ги сподели во интервју за Канал 5 телевизија претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан ...
сите 162 | | | веќе видена

Новиот објект за хирургија во Охрид ќе функционира како болница за заразени од коронавирус, а во Куманово ќе се прави стручна проценка дали да се воведе ...
сите 288 | | | веќе видена

Министерството за здравство објави денеска дека вкупниот број на позитивни велешани на коронавирусот изнесува осум. Според оваа евиденција во изминатите 24 ...
сите 209 | | | веќе видена

Бројот на заразените од Ковид-19 во светот уште завчера ја надмина бројката од еден милион. Според податоци од синоќа, во САД се евидентирани повеќе од 270.000 ...
сите 604 | | | веќе видена

Адмиралот Џејмс Фого, командант на Здружената команда на НАТО во Неапол, и посака добредојде на нашата земја. -Ми претставува голема чест да и посакам ...
сите 91 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Седницата за уставните измени презакажана за 15 часот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: