После долго слушање Билбилов подготви ремикс за песната “Не сум твој тип” (Фото + Видео)


Како што самиот Роберт Билбилов напиша на својот Фејсбук профил, од толку многу слушање на оваа хит песна направи и ремикс кој што веруваме исто така ќе биде ...
| | веќе видена | слични
2 копии

„Фан на Лазар Бараков“ е новата песна на „Пеперминт“, посветена на македонскиот актер. Бараков е најпознат по улогите во Македонски народни приказни. „Жално е ...
| | веќе видена | слични

Еден од најпознатите хитови на Брејк, баладата „За нас“ сега си доби одлична ремикс-преработка, за која се погрижија прилепскиот диџеј и продуцент Сајо со ...
| | веќе видена | слични

Останато

Скопје и Тетово се градовите во кои се регистирани најголем број на случаи на коронавирус во Македонија.Скопскиот и тетовскиот во моментов се најзафатени ...
сите 738 | | | веќе видена

Непочитувањето на препораките на здравствените експерти резултираше со десетици заболени високи функционери на СДСМ. Да ги почитуваа препораките немаше да ги ...
сите 433 | | | веќе видена

Полицијата во Охрид преку Одделението за превенција врши контрола врз начинот на кој се исполнуваат владините мерки и препораки за заштита и превенција од ...
сите 138 | | | веќе видена

Обдукцијата покажала дека убиениот Афроамериканец Џорџ Флојд бил позитивен на коронавирус, објави Си-Ен-Ен.Главниот медицински инспектор Ендру Бејкер изјавил ...
сите 265 | | | веќе видена

Мерките за ограничено движење за време на претстојниот продолжен викенд во Скопје ги предлагаме за сите општини, бидејќи градот практично е една функционална ...
сите 78 | | | веќе видена

По сознанија дека некои од хотелите ќе ги отворат вратите за гостите, инспекторите од Државниот пазарен инспекторат, уште синоќа излегоа на терен и поднесоа ...
сите 139 | | | веќе видена

Синоќа на „Топ Тема“ Арбен Зибери, директорот на Центарот за јавно здравје Скопје изјави дека Комисијата за заразни болести ниту еднаш нема посочено дека е ...
сите 128 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

После долго слушање Билбилов подготви ремикс за песната “Не сум твој тип” (Фото + Видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: