Исчезна 16 годишно девојче во Кавадарци


2 копии
6 копии

По полноќ во Секторот за внатрешни работи Скопје било пријавено дека на крстосницата од улицата „Париска“ и улицата „Варшавска“ патничко моторно возило “Ауди“ ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии
2 копии

Група тепачка во Скопје, причината била кој имал предност во сообраќајот. Како што стои во билтенот на МВР, вчера во 17.20 часот во Секторот за внатрешни ...
| | веќе видена | слични

32-годишен скопјанец бил физички нападнат во казино во Лептокарија. Како што информираат од Секторот за внатрешни работи Скопје вчера лицето М.М.(32) пријавило ...
| | веќе видена | слични

Уште една тепачка на скопските улици, полицијата работи на случајот. Во Секторот за внатрешни работи Скопје вчера било пријавено дека на улицата „Тодор Чангов“ ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Сообраќајка во центарот на Скопје. Велосипедист е прегазен на булевар Илинден наспроти фонтаната кај Градски парк.Во моментов на местото на несреќата има ...
сите 273 | | | веќе видена

Новите влади на Република Северна Македонија и Република Бугарија отворија ново поглавје во билатералните односи. Потврда за тоа е успешната меѓувладина ...
сите 341 | | | веќе видена

Иако ги насобира своите воени сили во близина на границата со Украина, Русија во неколку наврати изјави дека нема намера да ја нападне Украина.„Ништо не се ...
сите 540 | | | веќе видена

ЈОВЕСКИ И РУСКОВСКА ДОБИЛЕ ЗАКАНИ ПО ЖИВОТ Јавниот обвинител на земјава Љубомир Јовески денеска преку писмено соопштение ја извести јавноста дека во текот на ...
сите 62 | | | веќе видена

Претседателот на Владата на Република Северна Македонија Димитар Ковачевски ја прими амбасадорката на Шведска во нашата земја Кристин Форсгрен Бенгтсон. ...
сите 300 | | | веќе видена

Денеска во Алејата на великаните на загрепските гробишта Мирогој, членовита на семејството и најблиските пријатели и колеги се простија од Аки Рахимовски, ...
сите 168 | | | веќе видена

Руската амбасада во Скопје се огласи со сопствен коментар по изјавите на министерката за одбрана Славјанка Петровска . Амбасадата се спротивставува на ...
сите 190 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Исчезна 16 годишно девојче во Кавадарци

Од:
До кого (е-маил):
Порака: