23-годишно момче пронајдено мртво во хотел кај Качанички пат

2 копии
7 копии
4 копии

Едно лице загина а едно е повредено во тешка сообраќајна несреќа што се случи на автопатот Скопје – Велес. Несреќата се случила кога 33-годишниот К.М. од село ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Вчера на автопатот Скопје – Велес се случила сообраќајка со фатални последици, во која едно лице го загубил животот, а еден е повреден. Несреќата се случила ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Синоќа во 01.45 часот на локалниот пат во село Раотинце, тетовско, пред регионалниот пат Желино-Јегуновце, патничко возило „Даеву тико“ со скопски регистарски ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Доктор Нико Беќаровски од Клиниката за Токсикологија ги повика родителите да го прифатат најавениот скрининг на Министерството за здравство со брзи антигенски ...
сите 150 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска ја предводеше владината делегација и заедно со вицепремиерот задолжен за економски прашања Фатмир Битиќи, со министерката за труд ...
сите 207 | | | веќе видена

Претседателот на СДСМ на денешната граѓанска трибина ‘‘Најдоброто за мојата општина ‘‘ пред арачиновци вети дека развојот на Арачиново ќе продолжи како и ...
сите 259 | | | веќе видена

„Ако водечките политички, а не само политички структури во Северна Македонија, не го сменат нивното однесување во билатералните односи, не можат да го ...
сите 385 | | | веќе видена

Регулаторната комисија за енергетика утре треба да донесе одлука за цените на нафтените деривати. Дали ќе има повторно поскапување на цените на горивата ќе ...
сите 78 | | | веќе видена

Сообраќајот на државните патишта се одвива непречено, по наместа влажни коловози, соопшти Автомото сојузот. Сообраќајот на регионалниот пат 1202 Дебар-Маврово ...
сите 143 | | | веќе видена

Еден од најголемите германски таленти Џамал Мусиала, постигна еден од четирите гола во Скопје во понеделникот, со што стана најмладиот стрелец на еден ...
сите 17 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

23-годишно момче пронајдено мртво во хотел кај Качанички пат

Од:
До кого (е-маил):
Порака: