Неколку непознати лица физички нападнале 17-годишно момче во „Лептокарија“

Вчера во пополадневните часови во полициската станица во Карпош, 50-годишен маж од Скопје пријавил дека истиот ден во раните трински часови околу во 09 часот ...
| | веќе видена | слични
6 копии
2 копии
3 копии
8 копии
8 копии
3 копии
3 копии
повеќе

Останато

ВМРО-ДПМНЕ и денеска ќе одржи прес-конференција на која ќе објави нови детали и пораки за, како што велат, злосторничката група на полицајци на Заев и ...
сите 184 | | | веќе видена

Обединување со граѓаните, со сите демократски и прогресивни групи и поединци, за да продолжи развојот на општините, порача денеска од Битола генералниот ...
сите 194 | | | веќе видена

Во следната година Северна Македонија треба особено да ја подобри интерсекторската координација и да ги зголеми финансиските ресурси за намалување на ...
сите 272 | | | веќе видена

Шилегов изгуби во Скопје со разлика од 8.000 гласа, граѓаните во огромен број се определија за промени. Народот јасно даде глас против власта и против силно ...
сите 132 | | | веќе видена

Вечерва, голем број на истакнати членови на Социјалдемократскиот сојуз, како и дел од основачите на СДСМ Куманово Страшко Илиевски, Младен Славковски Маџо и ...
сите 154 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Неколку непознати лица физички нападнале 17-годишно момче во „Лептокарија“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: