Честитки и од Ѓоковиќ за успехот на Лука Модриќ! (ФОТО)


3 копии

Горан Иванишевиќ засекогаш ќе остане запаметен како првиот хрватски тенисер кој успеа да освои еден грен слем турнир, но покрај тоа што зборуваше за ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Кристијано Роналдо верува дека му е направена неправда и дека тој требало да ја добие наградата „Пушкаш“ за најубав гол, за „ножичките“ против својот сегашен ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Хрватскиот фудбалер Лука Модриќ пред неколку дена беше прогласен за најдобар играч на светот. Модриќ за оваа награда се бореше против Кристијано Роналдо и ...
| | веќе видена | слични

Кристијано Роналдо го прекина молкот кој го започна откако доби црвен картон на мечот со Валенсија во Лигата на шампионите, а со оглед на тоа што беше ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Поранешниот пратеник и претседател на Сојузот на Ромите, Амди Бајрам попладнево беше погребан на муслиманските гробишта во Бутел.Амди Бајрам почина вчера на ...
сите 253 | | | веќе видена

Есенскиот бран на ковид не е снег во мај па да се изненади Филипче - нема вакцини за грип, нема проширени болнички капацитети, ниту план и стратегија, вели ...
сите 308 | | | веќе видена

Како општествено одговорни компании, целосно свесни за сериозноста и ризиците од зголемувањето на бројот на новозаразени од „Ковид-19“, тргнувајќи од ...
сите 316 | | | веќе видена

„Имам можност вечерва да говорам во пресрет на можеби најголемиот македонски национален празник – основањето на ВМРО. Практично, организацијата ВМРО, или уште ...
сите 168 | | | веќе видена

Во Штип на следните градоначалнички избори се брани Македонија, тоа не се обични избори и затоа ги повикувам штипјани да излезат и заедно во првите редови да ...
сите 248 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Честитки и од Ѓоковиќ за успехот на Лука Модриќ! (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: