Ќе пливаат во пари- крајот на септември носи голема добивка за овие три хороскопски знаци

Вага Исклучително добар месец за комуникација со луѓето. Бидете доволно колегијални бидејќи и на вас ќе ви биде потребна поддршка. Ќе имате можност да почнете ...
| | веќе видена | слични

Овие знаци во текот на есента 2018 година ги очекуваат најголемите промени во животот. БИК – Сите знаат колку вие ги мразите промените, но оваа година ќе мора ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Тие се страствени, уживаат во секој допир и максимално експериментираат, поради што секој секс со нив се памти и тоа со денови. Добриот секс може да биде ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии

Вагите се личности родени во периодот меѓу 23 септември и 22 октомври, па така можеме да кажеме дека тие се вистински есенски знак. Со Вагите владее Венера, ...
| | веќе видена | слични

Владеењето на Вагата може да донесе многу пријатни моменти за овие три хороскопски знаци. Доколку сте еден од нив, многу е веројатно дека овој октомври ќе ви ...
| | веќе видена | слични

 Приказната за траењето на денот и ноќта ни е позната и секоја година е иста. Она што варира се астролошките траги кои на нас ги остава доаѓањето на есента. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Шилегов изгуби во Скопје со разлика од 8.000 гласа, граѓаните во огромен број се определија за промени. Народот јасно даде глас против власта и против силно ...
сите 468 | | | веќе видена

Генералниот секретар на Алијанса за Албанците Арбен Таравари во интервју за Сител обвини дека во првиот круг на локалните избори, по нивните математики и ...
сите 349 | | | веќе видена

Актерот Алек Болдвин присуствуваше на приватна комеморација за Халина Хачинс, снимателката која случајно ја уби на снимањето на новиот филм, заедно со ...
сите 124 | | | веќе видена

Институционалната поставеност и правната рамка на процесите за јавни набавки во Северна Македонија во голема мера се усогласени со законодавството на ЕУ, но ...
сите 324 | | | веќе видена

Обединување со граѓаните, со сите демократски и прогресивни групи и поединци, за да продолжи развојот на општините, порача денеска од Битола генералниот ...
сите 173 | | | веќе видена

-До Општинската изборна комисија за вториот круг локални избори, во Кичево се доставени рекорден број барања на лица болни и изнемоштени кои побарале своето ...
сите 303 | | | веќе видена

Одиме по граѓаните, тропаме по вратите, ја бараме нивната поддршка едноставно она кое што е потребно и покрај огромната предност на ВМРО-ДПМНЕ во првиот круг ...
сите 314 | | | веќе видена

Претседателот на СДСМ Зоран Заев денеска во Радовиш оствари средба со граѓаните и со пензионерите, кои ги повика на 31 октомври обединети заедно да ја донесат ...
сите 167 | | | веќе видена

Трите комисии кои произлегоа од Преспанскиот договор и Договорот за добрососедство месечно не чинат нешто повеќе од 20.000 евра, покажуваат исплатите кои одат ...
сите 181 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ќе пливаат во пари- крајот на септември носи голема добивка за овие три хороскопски знаци

Од:
До кого (е-маил):
Порака: