3-годишно девојче тешко повредено, нејзината баба почина, откако ги прегази товарно возило


4 годишно дете е на детска хирургија каде ќе биде оперирано на левото рамо а неговата баба почина откако беше пренесена на клиника. 61 годишната жена им ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Последната тешка сообраќајна незгода што се случи вчера, при што загина 36-годишен охриѓанец- моторциклист, повторно го наметнува прашањето- колку се ...
| | веќе видена | слични
2 копии
5 копии

36-годишниот С.И. од Охрид загина вчера на охридските улици во сообраќајка несреќа управувајќи мотоцикл. Според билтенот на полицијата С.И. прво прегазил ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Шефот на самопрогласената сепаратистичка држава во Нагорно-Карабах во четвртокот рече дека ентитетот ќе се распушти и ќе престане да постои до крајот на ...
сите 287 | | | веќе видена

Владата на седницата која се одржа утринава донесе неколку одлуки со кои се намалуваат царинските давачки од 65, 55 и 45 отсто на 10 отсто за повеќето ...
сите 260 | | | веќе видена

Последното убиство на мајката на три деца од Кочани со 40 убоди со нож не само што ја потресе македонската јавност, туку многу жестоко го крена гласот на ...
сите 86 | | | веќе видена

Најмалку 113 лица загинаа, а уште 150 се повредени во страотниот пожар што зафати сала за венчавки во северниот дел на Каракош во Ирак. Откриено е дека ...
сите 39 | | | веќе видена

К. Р. (21) е уапсен поради сомнение дека во студентски дом ѝ се заканувал на девојката и ѝ рекол „дека секој што ќе му пријде, вклучително и полицијата, ќе го ...
сите 109 | | | веќе видена

СКОПЈЕ – 286 затвореници кои се осудени на казна затвор до 6 месеци ќе бидат пуштени и ќе бидат слободни граѓани ако Законот за амнестија помине во Собранието ...
сите 161 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

3-годишно девојче тешко повредено, нејзината баба почина, откако ги прегази товарно возило

Од:
До кого (е-маил):
Порака: