Скопјанец претепан во кафеана


4 копии
4 копии
3 копии

Дваесет и едногодишен жител на гостиварската населба Циглана, паднал во бессознание од удари зададени од двајца напаѓачи. Како што соопшти МВР, утрово околу ...
| | веќе видена | слични
6 копии
4 копии
2 копии
повеќе

Останато

Протоколот за деловна соработка помеѓу ЈП „Пошта на Србија“ и „Пошта на Северна Македонија“ АД во Белград го потпишаа в.д директорот на Пошта на Србија Зоран ...
сите 534 | | | веќе видена

Министерството за здравство информира, согласно податоците од Институтот за јавно здравје: · Во последните 24 часа се направени 3.658 тестирања, а регистрирани ...
сите 365 | | | веќе видена

Вчера никој не загина, вчера никој не беше повреден. И тоа е нашиот курс. Дрвјата повторно ќе пораснат, дрвјата пак ќе ни се вратат, загубените човечки живот ...
сите 146 | | | веќе видена

Можни се нови ограничувања на есен, но само за невакцинирани, кажа министерот за здравство Филипче, изјави декан ајдобра заштита од коронавирус и сите ...
сите 249 | | | веќе видена

Бугарскиот претседател Румен Радев оствари разговор со својот македонски колега Стево Пендаровски во врска со големиот пожар кај Кочани, соопшти Кабиентот на ...
сите 256 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Скопјанец претепан во кафеана

Од:
До кого (е-маил):
Порака: