Ќерката на Мадона шокираше - црни гаќи, влакна на нозете и перика на главата


Манекенката Слик Вудс откри дека на модната ревија на која се промовираше новата линија секси долна облека со дизајнерски потпис од популарната пејачка Ријана, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Манекенката Слик Вудс открила дека додека учествувала на ревијата за новата колекција на Ријана, добила контракции. Вудс прошетала по пистата во минијатурна ...
| | веќе видена | слични

Ревијата била брилијантно еб****на – е само еден од коментарите...Поп дивата Ријана (30) ја претставила својата колекција на долен веш "Savage x Fenty" на ...
| | веќе видена | слични

Од Џиџи и Бела Хадид, до многу други атрактивни и заводливи манекенки со различни димензии на облини и форма на тело, ја носеа хит колекцијата на долна облека ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

23 годишниот Енвер Тоска е полицаецот осомничен дека на свиреп начин го лиши од живот 36 годишниот Алил Бекир. Тоска е млад полицаец во Битола вработен пред ...
сите 157 | | | веќе видена

Метеоролозите во Америка истакнуваат дека дури сега доаѓа најтешкото по ураганот кој однесе 32 животи. Нивото на реките кое е покачено ќе доведе до големи ...
сите 105 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ќерката на Мадона шокираше - црни гаќи, влакна на нозете и перика на главата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: