Спиењето со отворена уста може да биде опасно

3 копии

Во реалниот живот не сакате да зборувате со некој се додека не измиета заби наутро. Непријатната миризба е причина зошто се трудиме наутро да не дишеме близу ...
| | веќе видена | слични

Дали припаѓате на оние жени кои водат многу грижа за својата хигиена на интимното подрачје, но сепак чувствувате непријатен мирис? Постојат неколку причини за ...
| | веќе видена | слични

Останато

„Отсекогаш сум се залагал за решение кое нема да задира во идендитетот , националните интереси и уставни промени. Прашањето за името и индентитетот е постаро и ...
сите 74 | | | веќе видена

Нападнат новинарот Љупчо Златев кој денеска на лице место токму од Маврово сакаше да ја информира јавноста за случајот поврзан со викенд куќата на скопскиот ...
сите 32 | | | веќе видена

Управата за заштита на културно наследство (УЗКН) ќе побара црквата „Света Богородица“ во кумановското село Матејче да биде прогласена за културно наследство ...
сите 50 | | | веќе видена

Имaме сознанија дека се работи за непријатни измени на Уставот, односно за нови амандмани кои се спремаат за да се измени Уставот, но се кои се кријат од ...
сите 103 | | | веќе видена

Во Македонија за неколку дена пристигнуваат две слоници. Војо Иванов зоо неговател вели дека станува збор за две слоници, едната има 40, другата 50 години, ...
сите 33 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Спиењето со отворена уста може да биде опасно

Од:
До кого (е-маил):
Порака: