Кој му забрани на Зоран Заев да ја прифати фрлената ракавица од Мицкоски за тв дуел?


2 копии

Премиерот Зоран Заев не ја прифати поканата за ТВ дуел упатена од лидерот на опозициската ВМРО ДПМНЕ Христијан Мицкоски. Низ политичките кулоари кружат ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Претседателот на ВМРО ДПМНЕ, Христијан Мицкоски вчера одржа средби со членството и граѓаните од Пијанечко-малешевскиот регион. На средбите се разговараше за ...
| | веќе видена | слични

На средбата Мицкоски говореше за актуелната политичка и економска состојба како и за штетноста на договорот со Грција, соопштуваат од партијата. Тој истакна ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски оствари средба со граѓани и членови на Општинскиот Комитет на ВМРО-ДПМНЕ Делчево. На средбата Мицкоски говореше ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Во своето гостување на телевизија Алфа, претседател на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски уште еднаш го повика премиерот Зоран Заев да се охрабри и да се појави на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Бев во посета на Делчево, град кој силно ги чуствува последиците од хаосот кој го создава актуелната влада, на економски и политички план, напиша лидерот на ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Штотуку завршив со средбата на граѓани во Пехчево. Остварив средби со десетици и десетици граѓани и никаде не видов непријатели, иако Заев изјавува и ги дели ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во своето гостување во вестите на телевизија Алфа, им порача на граѓаните дека на 30-ти Септември единствено ...
| | веќе видена | слични

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски го искористи гостувањето во вестите на ТВ Алфа и од Пехчево повторно го повика премиерот Зоран Заев да се ...
| | веќе видена | слични

Зоран Заев и СДСМ го одбија предлогот на ВМРО-ДПМНЕ за прашање на референдумот, затоа што не веруваат во квалитетот на капитулантскиот договор со нашиот јужен ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

23 годишниот Енвер Тоска е полицаецот осомничен дека на свиреп начин го лиши од живот 36 годишниот Алил Бекир. Тоска е млад полицаец во Битола вработен пред ...
сите 157 | | | веќе видена

Претседателот Иванов ги демантираше шпекулациите на Дојче Веле, Либертас.мк и други провладини медиуми кои вчера “забележаа” промена во ставот на шефот на ...
сите 150 | | | веќе видена

Метеоролозите во Америка истакнуваат дека дури сега доаѓа најтешкото по ураганот кој однесе 32 животи. Нивото на реките кое е покачено ќе доведе до големи ...
сите 106 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кој му забрани на Зоран Заев да ја прифати фрлената ракавица од Мицкоски за тв дуел?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: