Изневерен маж ја „пријавил” во полиција сопругата – ама само нејзината глава!


Маж во Индија ги шокирал полицајците кога влегол во станица со главата на својата сопруга. Осомничениот, идентификуван само како Сатиш, држел кеса во едната ...
| | веќе видена | слични

Судија во Северна Каролина врз основа на архаичен и малку познат закон, му наложил на љубовникот да исплати голема сума на пари на мажот со чија жена спиел. ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Го застрелал својот син стар шест месеци – Mотивот за убиството ќе ве шокира 25 годишниот Мајкон Салустиано Силва од Бразил го застрелал својот шестмесечен син ...
| | веќе видена | слични

Мислеше дека е сам со кучето дома – Потоа сопругата го снимила во акција! Лудувањето е вистинска работа. Уште кога прави во друштво – нема поубаво! Овој дечко ...
| | веќе видена | слични

На сопругата и рече да не оди на работа, а потоа кога сфати за што се работи заплака Дерик и неговата сопруга станале и почнале да се подготвуваат за работа ...
| | веќе видена | слични

Рекол дека не се сеќава на ништо бидејќи "пиел и пушел марихуана". Татко од Бразил е обвинет за убиство на својот 6-месечен син, бидејќи неговата сопруга ...
| | веќе видена | слични

Во пукање во калифорнискиот град Бејкерсфилд напаѓач убил пет лица, вклучувајќи ја и својата жена, пред да си го одземе животот, соопштија локалните власти. ...
| | веќе видена | слични

Еден маж од Бејкерсфилд, Јужна Калифорнија убил пет лица пред да си пресуди себеси. Шерифот на округот Керн, Дони Јонгблад, изјавил дека мажот влегол во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Аналитичарите Сашо Клековски и Владимир Божиновски едногласни во објаснувањето зошто ВМРО-ДПМНЕ има несогласување со договорот и со референдумот во вечерашното ...
сите 23 | | | веќе видена

Во отвореното Студио 1 ги анализираме последните апели на партиите пред референдумот – маршот на коалицијата „За европска Македонија“ во Скопје и маршот на ...
сите 58 | | | веќе видена

Apple ја претстави дванаесеттата верзија од iOS на почетокот од летото, како што тоа го прави секоја година. Официјалната верзија ја очекувавме за оваа есен, ...
сите 69 | | | веќе видена

Припадниците на Министерството за внатрешни работи во Белград заплениле 34,3 килограми марихуана и уапсиле црногорски државјанин З.М. поради постоење на ...
сите 133 | | | веќе видена

Единствена цел на пререгистрацијата на граѓаните во системот на Управата за јавни приходи (УЈП) е да се подобрат услугите што оваа институција им ги дава на ...
сите 86 | | | веќе видена

Вечерва, со почеток во 20 часот, во Музејот на современата уметност во Скопје ќе се отвори самостојна изложба на хрватскиот уметник Владимир Фрелих, насловена ...
сите 43 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Изневерен маж ја „пријавил” во полиција сопругата – ама само нејзината глава!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: