Сузана Турунџиева ги разнежни сите со оваа фотографија

Познато е дека младиот Бруклин Бекам има талент за фотографирање, па така објави и фотографија од својата славна мајка, но веројатно не очекуваше дека ќе ...
| | веќе видена | слични

Останато

Министерот за надворешни работи Никола Димитров денеска на прес – конференција уште еднаш ја појасни Спогодбата којашто на 17 јуни ја потпишаа Република ...
сите 75 | | | веќе видена

Си бара ли Власта алиби за сѐ поизвесно неуспешниот референдум? Ова е прашањето кое произлегува по денешната прес-конференција на министерот за надворешни ...
сите 86 | | | веќе видена

Новата верзија на популарниот OnePlus 6 доаѓа со голем број на исти опции, а од новитетите најмногу се истакнува поголемиот екран и селфи камерата која што ...
сите 58 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сузана Турунџиева ги разнежни сите со оваа фотографија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: