Кариус: Во Турција имам многу повеќе навивачки!

Српскиот судија Милорад Мажиќ немал чест да го суди финалето на Светското првенство. Мазиќ има судено финале во УЕФА Супер Купот и Лигата на шампионите, а беше ...
| | веќе видена | слични

Избраниците на Јирген Клоп беа поразени во финалето од Лигата на шампионите од Реал Мадрид со 3:1, а Германецот му замери на главниот арбитар Милорад Мажиќ за ...
| | веќе видена | слични

Еден од најдобрите судии во светот, Милорад Мажиќ во мај ја доби довербата од УЕФА да го суди финалето на Лигата на Шампионите во Киев. Натпреварот беше ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во интервју за „Курир“ претседателот на ПОДЕМ, Живко Јанкуловски вели дека договорот со Грција е навистина историски бидејќи со него Македонија и нејзиниот ...
сите 66 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска присуствуваше на почетокот на изградбата на нов модерен станбено деловен објект Гарден Ресиденс Ин во Скопје. Како што соопшти ...
сите 126 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кариус: Во Турција имам многу повеќе навивачки!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: