Земјотрес во Македонија на денот кој секогаш ќе го паметиме по лошо

Земјотреси ја стресоа Македонија. Телеметриската сеизмолошка мрежа на Република Македонија, со станици во Скопје, Валандово, Охрид, Штип и Пехчево, одржувана ...
| | веќе видена | слични
14 копии
2 копии
3 копии
2 копии
6 копии
3 копии
повеќе

Останато

Само оние што ќе гласаат „за“ или „против“ во недела ќе учествуваат во одлуката за иднината на Македонија. Бојкотот не се калкулира никаде, порачаа вчера ...
сите 138 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Земјотрес во Македонија на денот кој секогаш ќе го паметиме по лошо

Од:
До кого (е-маил):
Порака: