Мал трик што ќе ви го подобри сексуалниот однос

Оралниот секс за жените е исклучително здрав , покажуваат резултатите од истражувањето спроведено на Универзитетот во Њујорк. Иако за жените е здрав и ...
| | веќе видена | слични

За оваа тема се пишува и полемизира многу, но она што е најинтересно е дека секогаш предизвикува поделени коментари. Меѓутоа, без разлика дали сте за тоа или ...
| | веќе видена | слични

Студијата опфатила 200 мажи споредувајќи го нивниот индекс на телесна маса (БМИ) со времетраењето на сексуалниот однос. Нивните одговори покажаа дека мажите со ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Си бара ли Власта алиби за сѐ поизвесно неуспешниот референдум? Ова е прашањето кое произлегува по денешната прес-конференција на министерот за надворешни ...
сите 85 | | | веќе видена

Македонија во преговорите за приклучување кон Европската Унија ќе користи модел во кој се вклучени и граѓански организации и експерти надвор од капацитетите на ...
сите 133 | | | веќе видена

„На шест денови до рефереднумот за иднината, Христијан Мицкоски не само што нема став за најважното прашање, туку упорно негира се што и носи добро на ...
сите 275 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мал трик што ќе ви го подобри сексуалниот однос

Од:
До кого (е-маил):
Порака: