Дани Алвеш ќе се врати на тренинзите во ноември

2 копии
2 копии
5 копии

Незгодната повреда на коленото го одвоио Сеад Колашинац од теренот. Имено репрезентативецот на БиХ се повреди во натпреварот Купот на Шампионите против Челзи, ...
| | веќе видена | слични

Останато

„Со цензурирани медиуми кои исто како и Премиерот не смеат да го пишат името Македонија не се стигнува во Европа. Погазена е слободата на медиумите и ...
сите 157 | | | веќе видена

Заменик министерот за надворешни работи Андреј Жерновски, од утре ќе престојува во работна посета на Соединетите Американски Држави, каде ќе учествува на 73-та ...
сите 83 | | | веќе видена

Форумот за демократска Македонија оствари средба со Претседателот на Владата на Република Македонија, Зоран Заев, Вицепремиерот за европски прашања, Бујар ...
сите 38 | | | веќе видена

Монашкиот постриг го изврши надлежниот Архипастир неговото Високо преосвештенство митрополитот Дебарско-Кичевски господин Тимотеј, во присуство на голем број ...
сите 49 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дани Алвеш ќе се врати на тренинзите во ноември

Од:
До кого (е-маил):
Порака: