Најубавиот љубовен пар: Нивниот бајковит пат околу светот ќе ве воодушеви

Џордан Бовен и Мадлин Релф од Австралија се заедно уште од својата 14-та година, заедно патуваат ширум светот, јадат и спијат буквално каде ќе стигнат и ...
| | веќе видена | слични

Од почетокот на нивната врска поминаа доста години, а пак од нивното раскинување околу пет. Јана Бурчевска и Виктор од Идол беа заедно, а сега се најдоа пак на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во наредниот период ќе преовладува облачно време со слаби локални врнежи од дожд, а на планините од снег. По одделни котлини ќе има појава на магла, а повеќе ...
сите 239 | | | веќе видена

Граѓаните да бидат спокојни и да ја одбијат омразата на ВМРО-ДПМНЕ, порача владејачкиот СДСМ, од каде тврдат дека Законот за јазиците е во согласност со ...
сите 209 | | | веќе видена

Во поликлиниката „Идадија“ има 15 од спорните вакцини против мали сипаници со погрешна декларација. Здравство ја отвори вратата за камерата на 1ТВ, која ...
сите 175 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Најубавиот љубовен пар: Нивниот бајковит пат околу светот ќе ве воодушеви

Од:
До кого (е-маил):
Порака: