Ветеринар открива како животните ги поминуваат последните моменти од животот, а за тоа се виновни сопствениците

Кога ќе го изгубите домашното милениче е исто како да сте изгубиле член од семејството. Кога тој ден ќе дојде и кога Вашето сакано животно мора да биде ...
| | веќе видена | слични

Од таа причина многумина сопственици не можат да поднесат да присуствуваат на самиот чин на успивање на нивните миленици, но откако ќе го прочитате ова можеби ...
| | веќе видена | слични

Животните понекогаш се подобри од луѓето, а ако сте го заборавиле тоа, погледнете го приложеното видео кое преку 9 причини ќе ве потсети зошто е тоа така. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Веднаш да се најде замена за притворената специјална јавна обвинителка Катица Јанева, порача денеска од Новаци премиерот Зоран Заев.Тој испрати јавна порака ...
сите 382 | | | веќе видена

Нека прекинат да глумат лудило во Јавното обвинителство, порача денеска адвокатот Јанаки Митровски, во врска со најновите детали од криминалната афера Рекет, ...
сите 128 | | | веќе видена

Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ Наум Стоилковски го прашува републичкиот јавен обвинител Љубомир Јовески каде се парите од рекетот ако објавениот извештај навистина ...
сите 153 | | | веќе видена

Мерката притвор од 30 дена на Јанева и беше доделена поради можност од бегство, влијание врз сведоци и инволвирани во истрагата за предметот „Рекет“ и ...
сите 382 | | | веќе видена

За Денот на нашата Армија ни пристигнаа и честитки од Кабул, Авганистан од нашите учесници во мисијата “Одлучна поддршка”. По повод празникот се одржаа ...
сите 78 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ветеринар открива како животните ги поминуваат последните моменти од животот, а за тоа се виновни сопствениците

Од:
До кого (е-маил):
Порака: