Must have: Сребрени обетки со впечатливи украси

3 копии

Останато

Средба Заев – Ахмети во собранието, која почна околу 16 часот, на која лидерите на СДСМ и ДУИ, ги договараат контурите на идната коалиција. Во ексклузивна ...
сите 708 | | | веќе видена

На средбата меѓу претставниците од Министерството за образование и наука и Комисијата за заразни болести се водела долга дискусија околу моментално ...
сите 267 | | | веќе видена

Се скараа сопартијците од ВМРО-ДПМНЕ. Екс градоначалникот на Аеродром, Ивица Коневски, кој е дел од „спротивната струја“ на актуелното раководство на ...
сите 58 | | | веќе видена

Педалините се едни од најнебезбедните пловни објекти по езерата во земјава зашто многу често не се почитуваат законските одредби за заштита, велат експерти од ...
сите 141 | | | веќе видена

Денеска поднесовме претставка до Антикорупциската комисија, да отвори случај, да истражи на кој начин и како се финансирала СДСМ во кампањата за предвремените ...
сите 808 | | | веќе видена

АД МЕПСО излезе со соопштение по реакцииите во јавноста за новото зголемување на цената на елетричната енергија. Велат дека компанијата побарала покачување ...
сите 165 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Must have: Сребрени обетки со впечатливи украси

Од:
До кого (е-маил):
Порака: