Одлични филмови за крајот на летото кои ќе ве наполнат со позитивна енергија


 Летото полека се приближува кон крајот, а со тоа неминовно настапува мала доза на есенска меланхолија кај секој од нас. Но, не препуштајте ѝ се. Со помош на ...
| | веќе видена | слични

 Пејач, композитор и актер уште од најмали години – Рики Мартин освен што важи за еден од најзгодните мажи, тој е и многу престижен уметник. Неговата кариера ...
| | веќе видена | слични

Останато

Грчкиот премиер Алексис Ципрас, кој е вешт тактичар, се надева дека ќе обезбеди мнозинство, на ист начин како и при гласањето доверба за Владата, кога некои ...
сите 322 | | | веќе видена

Според него, спогодбата прво ќе мине во надлежните собраниски комисии, по што како што изјавил за новинарите, ќе кулминира со дебата на пленарна седница. ...
сите 681 | | | веќе видена

Осумнаесетгодишната гимназијалка Јована Лепосавиќ прва доплива до светиот крст денеска во Земун, јавуваат српските медиуми. Младата белграѓанка која пред ...
сите 131 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Одлични филмови за крајот на летото кои ќе ве наполнат со позитивна енергија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: