Повеќе од половина Романци купуваат онлајн додека се на работа

2 копии

Branch, старт-ап од САД којшто е ко-основан од Романка стана “еднорог“ откако достигна вредност од 1 милијарда долари, заклучно со последната инвестиција од ...
| | веќе видена | слични

Останато

Институциите се политички притиснати и парализирани. Ниту имаат капацитет, ниту имаат храброст, ниту пак волја за да го истражуваат криминалот на власта, ...
сите 463 | | | веќе видена

По вчерашната пресконференција на јавните обвинители Јовески и Рускоска на која беше објаснето дека во милионскиот скандал „Рекет“ Катица Јанева била приведена ...
сите 158 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Повеќе од половина Романци купуваат онлајн додека се на работа

Од:
До кого (е-маил):
Порака: