Предавање на ФАЛА ателје од Порто на 15 септември во МКЦ

3 копии
2 копии
7 копии

Останато

Вкупно 50 деца се уште не ја примиле вакцината против морбили во Делчево. Ова е податок кој денес го соопшти директорката на делчевскиот здравствен дом Марија ...
сите 231 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Предавање на ФАЛА ателје од Порто на 15 септември во МКЦ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: