130 натпреварувачи на првата планинска трка “Чупино трејл 2018“ во Виница


Останато

Правилната форма на државјанството напишано на личните документи на албански јазик треба да биде државјанство „на Македонија“ („E Maqedonisë”), а не како што ...
сите 188 | | | веќе видена

Спирос Данелис, пратеник во грчката парламентарна партија на партијата Потами, беше исфрлен од својата парламентарна група, а претседателот на партијата, ...
сите 90 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

130 натпреварувачи на првата планинска трка “Чупино трејл 2018“ во Виница

Од:
До кого (е-маил):
Порака: