Урнебесната реакција на Рајан Гослинг кон фан што вреска по неговото внимание (видео)


 Средбите со омилените познати личности кои ни се идоли се емоционални мигови, а некои луѓе не можат да ја контролираат возбудата. Актерот Рајан Гослинг додека чекореше на црвениот тепих на Филмскиот фестивал во Венеција за премиерата на неговиот нов филм „First Men“ го пречека толпа разулавени фанови. Додека даваше автограми пристигаа вресоци од сите страни, но извикот на еден фан се издвојуваше по гласноста. Погледнете ја смешната реакција на Рајан со очите:
| | веќе видена | слични

Пред два дена се одржа премиерното прикажување на „First Man“ на Меѓународниот филмски фестивал во Торонто. Актерот Рајан Гослинг, кој ја толкува главната улога во филмот, вчера се појави на прес-конференција во Торонто, Канада. Гослинг беше во придружба на Оливија Хамилтон, Клер Фој и Рик Армстронг. Филмот е инспириран од животот на Нил Армстронг, првиот човек кој стапна на Месечината на 20 јули 1969 година. Објавен е втор, интернационален, трејлер. Премиерата во САД е закажана за 12 октомври.
| | веќе видена | слични

"Првиот човек", филмот за Нил Армстронг и мисијата Аполо 11, во САД го обвинуваат дека не е доволно патриотски, бидејќи не е прикажана сцената како астронаутот, кој го глуми Рајан Гослинг, го поставува американското знаме на Месечината. Поранешниот кандидат на републиканците за претседателските избори во 2016 година Марко Рубио ги предводеше нападите кон филмот кој на 12 октомври ќе почне да се прикажува во кино салите. "Тоа е вистинска лудост", напиша во петокот сенаторот на Флорида на Твитер коментирајќи го отсуството на таа сцена кога американското знаме се поставува на Месечината. "И тоа се прави токму денес кога нашиот народ треба да биде свесен што можеме да направиме кога сме сами". "Американците ја финансирале таа мисија, во неа се користени ракети произведени од Американците, со американска технологија и со американски астронаути. Тоа не беше мисија на Соединетите народи". Синовите на Нил Армстронг, Рик и Марк веднаш реагирале на полемиката која се предизвика, објаснувајќи го разговорот со Џејмс ...
| | веќе видена | слични

Останато

Мислам дека е многу невкусно лични имиња да се користат во предизборна кампања. Доколку кој било има замерка на моето постапување тоа треба да го пријави. Ако ...
сите 355 | | | веќе видена

Обвинителката Русковска од Антонио Милошоски барала и доколку може да посочи сведоци за објавените аудио-материјали од негова страна за да се забрза предметот ...
сите 132 | | | веќе видена

Околу 10.000 демонстранти маршираа во германскиот град Ханау за да оддадат почит на деветмината кои пред четири дена беа убиени од антиисламски екстремист. ...
сите 108 | | | веќе видена

Министерот задолжен за дијаспора, Едмонд Адеми, ја предводеше делегацијата на Владата, во која беа и министерот задолжен за странски инвестиции, Елвин Хасан и ...
сите 70 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Урнебесната реакција на Рајан Гослинг кон фан што вреска по неговото внимание (видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: