СДСМ - Кочани: „Паника во ДПМНЕ поради влезот на Македонија во ЕУ и НАТО“

2 копии
2 копии

Останато

Претседателот на Владата на Република Македонија, Зоран Заев оствари средба со претставници и припадници на заедниците на Бошњаци и Горани во Македонија и ...
сите 38 | | | веќе видена

Со цел Зоолошката градина во Скопје да добие еден сосема нoв и убав лик, деновиве е поставена нова урбана опрема. Опрема се состои од нови клупи, каде ...
сите 29 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

СДСМ - Кочани: „Паника во ДПМНЕ поради влезот на Македонија во ЕУ и НАТО“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: