Скандал на концертот на Бијонсе и Џеј Зи: Пијан обожавател се качи на сцена и направи хаос (ВИДЕО)


Откако ја отпееја нивната последна песна и тргнаа да ја напуштат сцената се случи неочекувана ситуација. Имено, популарната пејачка Бијонсе и нејзиниот сопруг Џеј Зи имаа спектакуларен концерт во Атланта, како дел од актуелната турнеја. Откако ја отпееја последната песна, тие ги свртеа своите грбови кон публиката и тргнаа да ја напуштат сцената кога во еден момент истрча еден обожавател од првите редови кон нив. Снимката од ова случување се појави на Јутуб, каде многумина се согласија дека танчерите побргу изреагирале отколку самото обезбедување на концертот, а како изгледаше сето тоа погледнете во видеото подолу: Имено, полицијата веднаш го уапси напаѓачот и соопшти дека бил под дејство на алкохол. Меѓу другото, полицијата го објави и неговото име – Ентони Чарлс Томас Максвел.
| | веќе видена | слични

 Од спонтани абортуси, неверства и инциденти до 3 дечиња, романтика и милионски турнеи... Бијонсе и Џеј Зи се еден од најпознатите парови во светот, сепак тие се трудат колку што можат деталите од нивната љубовна приказна да ги чуваат во тајност. Понекогаш си разменуваат пораки преку стиховите од нивните песни, понекогаш јавно говорат за нивните брачни бродоломи, но често и само мудро молчат. Нивната љубовна приказна: 1999-2000: Парот се запозна Точниот датум не се знае, но во едно интервју Бијонсе изјави дека се запознале кога имала 18 години, па средбата би била помеѓу септември 1999 и август 2000. 2001: Започнаа да се состануваат Бијонсе откри дека биле пријатели година и половина пред да излезат на љубовен состанок. 2002: Започнаа да соработуваат Иако сè уште се обидуваа да го убедат светот дека не се состануваат, тие ја издадоа песната „03 Bonnie & Clyde“, снимија спот и тоа беше првата од нивните многубројни соработки. 2003: Излезе „Crazy in Love“ Нивната иконска песна која доби и Греми ги прикажа ...
| | веќе видена | слични

Останато

Повод за овој текст е изјавата што на телевизиите можеше да се слушне, дека нема проблем јавниот обвинител на Република Македонија да ги преземе предметите од ...
сите 413 | | | веќе видена

СЈО не виде криминал во Шпански скали, Рускоска во еден ден го виде предметот и притвори 11 луѓе, коментира претседателот Христијан Мицкоски на прашањето дали ...
сите 416 | | | веќе видена

Случувањата со аферата Рекет без дилема дојдоа во многу лош момент во кој се решаваа за долгочекуваниот датум за почнување преговори за евроинтеграции, смета ...
сите 108 | | | веќе видена

По државниот секретар на САД, Мајк Помпео, честитика по повод Денот на независноста - 8 Септември и 28-годишната унитарност и самостојност денеска беше ...
сите 128 | | | веќе видена

Боите на Македонија се оние што доминираат на бабините скутници, веленца, килими, миленца, шамии, чорапи, елеци, фанели: црвената, црната и жолтата. Боите на ...
сите 104 | | | веќе видена

Некои луѓе едноставно не сакаат да се спротивстават на искушението и се водени од очигледна страст, дури и ако тоа значи да повредите некого. Сочувството не е ...
сите 132 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Скандал на концертот на Бијонсе и Џеј Зи: Пијан обожавател се качи на сцена и направи хаос (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: