(Видео) Маж среде концерт се обиде да ги нападне Бијонсе и Џеј Зи


Пијан маж се качи на сцената пред крајот на концертот на Бијонсе и Џеј Зи во Атланта и се обиде да ги нападне. Некои од посетителите направија видео од моментот кога музичарите си заминуваат од сцената, а непознатиот маж почнува да трча кон нив. Први реагирале танчерите на сцената, а потоа и обезбедувањето, па го спречиле мажот да стигне до Бијонсе и Џеј Зи. Полицијата го уапсила, по што констатирале дека за време на инцидентот бил под дејство на алкохол. Текстот (Видео) Маж среде концерт се обиде да ги нападне Бијонсе и Џеј Зи е превземен од Reporter.mk .
| | веќе видена | слични

Откако ја отпееја нивната последна песна и тргнаа да ја напуштат сцената се случи неочекувана ситуација. Имено, популарната пејачка Бијонсе и нејзиниот сопруг Џеј Зи имаа спектакуларен концерт во Атланта, како дел од актуелната турнеја. Откако ја отпееја последната песна, тие ги свртеа своите грбови кон публиката и тргнаа да ја напуштат сцената кога во еден момент истрча еден обожавател од првите редови кон нив. Снимката од ова случување се појави на Јутуб, каде многумина се согласија дека танчерите побргу изреагирале отколку самото обезбедување на концертот, а како изгледаше сето тоа погледнете во видеото подолу: Имено, полицијата веднаш го уапси напаѓачот и соопшти дека бил под дејство на алкохол. Меѓу другото, полицијата го објави и неговото име – Ентони Чарлс Томас Максвел.
| | веќе видена | слични

Она кога танчерите подобро ќе ве заштитат од обезбедувањето – погледнете го видеото! Бјонсе Ноулс и Џеј З доживеаа непријатности на сцената, за време на заедничкиот настап во Атланта. Парот го заврши сетот, кога на сцената излета пијан обожавател од првиот ред и се затрча кон нив. Интернет-заедницата е обединета во коментарите – “побрзо изреагираа пропратните танчери од обезбедувањето”! Погледнете! Полицијата во Атланта потоа потврди дека напаѓачот бил уапсен, се викал Карл Томас Максвел, и бил под влијание на алкохол.
| | веќе видена | слични

Познатата музичка ѕвезда Бијонсе и нејзиниот сопруг, раперот Џеј Зи биле нападнати завчера на сцена на концертот во Атланта. Најпознатата музичка двојка била нападната додека го завршувале заедничкиот настап, за време на изведбата на една од музичките нумери кога двојката се свртела со грб кон публиката и тргнала да заминува од сцената. Во тој момент на бината се качил пијан маж од првиот ред и почнал да трча кон нив. Во ситуацијата побргу се снашле танчерите на сценаа, отколку обезбедувањето на концертот. Полицијата подоцна го уапсила мажот и соопштила дека станува збор за Ентони Чарлс Томас Максвел, кој бил под дејство на алкохол. 
| | веќе видена | слични

Останато

Вкупно 171 предмет презело Јавното обвинителство на Република Северна Македонија од Специјалното јавно обвинителство, велат од ЈОРСМ за МИА. – Јавното ...
сите 263 | | | веќе видена

Претставник на извршната власт, ниско во хиерархија, денес призна дека знаел дека ќе има истрага уште таа пред да почне во ЈО.... А замислете што знаат тие ...
сите 209 | | | веќе видена

Поголема заштита на правата на интелектуална сопственост значи позитивен приказ на компанијата, повеќе можности за добивање грантови или инвеститори, повисока ...
сите 213 | | | веќе видена

 Иако многумина трагаат по големите задоволства во живот, сепак она што го прави посреќен животот се сите мали ситници кои секојдневно нè исполнуваат и ...
сите 183 | | | веќе видена

 Долгорочните односи може да бидат погубни за вашата сексуална желба и задоволство. Сексуалните проблеми влијаат на една третина од младите и средовечните ...
сите 25 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Видео) Маж среде концерт се обиде да ги нападне Бијонсе и Џеј Зи

Од:
До кого (е-маил):
Порака: