Бијонсе и Џеј Зи нападнати на сцена во Атланта


Познатата пејачка Бијонсе и нејзиниот сопруг, раперот Џеј Зи, доживеаја непријатност на сцена, за време на нивниот заеднички настап во Атланта.Додека го завршуваат заедничкиот настап, за време на изведувањето на една песна, тие свртени со грб кон публиката, тргнаа да си одат од бината.Во тој момент, на сцената истрча еден пијан фан од првиот ред и тргна кон нив.На социјалните мрежи луѓето се согласни оти при овој инцент, побрзо реагирале танчерите на сцена од обезбедувањето.Полицијата, која што подоцна го уапси напаѓачот, соопшти дека неговото име е Ентони Чарлс Томас Максвел и дека за време на инцидентот бил под дејство на алкохол.Текстот ВИДЕО: Бијонсе и Џеј Зи нападнати на сцена во Атланта е превземен од А1он.
| | веќе видена | слични

Откако ја отпееја нивната последна песна и тргнаа да ја напуштат сцената се случи неочекувана ситуација. Имено, популарната пејачка Бијонсе и нејзиниот сопруг Џеј Зи имаа спектакуларен концерт во Атланта, како дел од актуелната турнеја. Откако ја отпееја последната песна, тие ги свртеа своите грбови кон публиката и тргнаа да ја напуштат сцената кога во еден момент истрча еден обожавател од првите редови кон нив. Снимката од ова случување се појави на Јутуб, каде многумина се согласија дека танчерите побргу изреагирале отколку самото обезбедување на концертот, а како изгледаше сето тоа погледнете во видеото подолу: Имено, полицијата веднаш го уапси напаѓачот и соопшти дека бил под дејство на алкохол. Меѓу другото, полицијата го објави и неговото име – Ентони Чарлс Томас Максвел.
| | веќе видена | слични

Она кога танчерите подобро ќе ве заштитат од обезбедувањето – погледнете го видеото! Бјонсе Ноулс и Џеј З доживеаа непријатности на сцената, за време на заедничкиот настап во Атланта. Парот го заврши сетот, кога на сцената излета пијан обожавател од првиот ред и се затрча кон нив. Интернет-заедницата е обединета во коментарите – “побрзо изреагираа пропратните танчери од обезбедувањето”! Погледнете! Полицијата во Атланта потоа потврди дека напаѓачот бил уапсен, се викал Карл Томас Максвел, и бил под влијание на алкохол.
| | веќе видена | слични
2 копии

Познатата музичка ѕвезда Бијонсе и нејзиниот сопруг, раперот Џеј Зи биле нападнати завчера на сцена на концертот во Атланта. Најпознатата музичка двојка била нападната додека го завршувале заедничкиот настап, за време на изведбата на една од музичките нумери кога двојката се свртела со грб кон публиката и тргнала да заминува од сцената. Во тој момент на бината се качил пијан маж од првиот ред и почнал да трча кон нив. Во ситуацијата побргу се снашле танчерите на сценаа, отколку обезбедувањето на концертот. Полицијата подоцна го уапсила мажот и соопштила дека станува збор за Ентони Чарлс Томас Максвел, кој бил под дејство на алкохол. 
| | веќе видена | слични

Пијан маж се качи на сцената пред крајот на концертот на Бијонсе и Џеј Зи во Атланта и се обиде да ги нападне. Некои од посетителите направија видео од моментот кога музичарите си заминуваат од сцената, а непознатиот маж почнува да трча кон нив. Први реагирале танчерите на сцената, а потоа и обезбедувањето, па го спречиле мажот да стигне до Бијонсе и Џеј Зи. Полицијата го уапсила, по што констатирале дека за време на инцидентот бил под дејство на алкохол. Текстот (Видео) Маж среде концерт се обиде да ги нападне Бијонсе и Џеј Зи е превземен од Reporter.mk .
| | веќе видена | слични

На бината се качил пијан маж од првиот ред и почнал да трча кон нив… Познатата музичка ѕвезда Бијонсе и нејзиниот сопруг, раперот Џеј Зи биле нападнати вчера на сцена на концертот во Атланта. Најпознатата музичка двојка била нападната додека го завршувале заедничкиот настап, за време на изведбата на една од музичките нумери кога двојката се свртела со грб кон публиката и тргнала да заминува од сцената. Во тој момент на бината се качил пијан маж од првиот ред и почнал да трча кон нив. Во ситуацијата побргу се снашле танчерите на сценаа, отколку обезбедувањето на концертот. Полицијата подоцна го уапсила мажот и соопштила дека станува збор за Ентони Чарлс Томас Максвел, кој бил под дејство на алкохол.
| | веќе видена | слични

Најпознатата музичка двојка биле нападнати во саботата за време на заедничкиот концерт во Атланта. Додека го завршувале заедничкиот настап , за време на зиведбата на една од музичките нумери , двојката се свртела со грб кон публиката и тргнала да заминува од сцената. Во тој момент на бината се качил пијан маж од првиот ред и почнал да трча кон нив. Во ситуацијата побргу се снашле танчерите на Бијонсе , отколку обезбедувањето на концертот. Полицијата подоцна го уапсила мажот и соопштила дека станува збор за Ентони Чарлс Томас Максвел , кој бил под дејство на алкохол.
| | веќе видена | слични

Останато

Никакви понови факти не понудија бомбите за случајот за Мартин Нешковски, Смилковското езеро и смртта на Никола Младенов, трите клучни бомби со кои серијата ...
сите 238 | | | веќе видена

Јавниот обвинител Љубомир Јовески, вели дека во потрагата по парите од торбата „Луј Витон“, која јавноста ја виде на објавените снимки од криминалната афера ...
сите 222 | | | веќе видена

Овен (21.03 – 20.04) Планирате како да ги инвестирате парите од работата и дали тоа ќе ви се исплати. Некој ќе ги исполни вашите желби, и тоа треба да го ...
сите 219 | | | веќе видена

Извори во одбраната на луѓе инволвирани во предметите на СЈО тврдат дека најмалку еден од заштитените сведоци од случаите кои беа водени во сега згаснатата ...
сите 156 | | | веќе видена

 Долгорочните односи може да бидат погубни за вашата сексуална желба и задоволство. Сексуалните проблеми влијаат на една третина од младите и средовечните ...
сите 23 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Бијонсе и Џеј Зи нападнати на сцена во Атланта

Од:
До кого (е-маил):
Порака: