Бијонсе и Џеј Зи нападнати на сцена во Атланта


Познатата пејачка Бијонсе и нејзиниот сопруг, раперот Џеј Зи, доживеаја непријатност на сцена, за време на нивниот заеднички настап во Атланта.Додека го завршуваат заедничкиот настап, за време на изведувањето на една песна, тие свртени со грб кон публиката, тргнаа да си одат од бината.Во тој момент, на сцената истрча еден пијан фан од првиот ред и тргна кон нив.На социјалните мрежи луѓето се согласни оти при овој инцент, побрзо реагирале танчерите на сцена од обезбедувањето.Полицијата, која што подоцна го уапси напаѓачот, соопшти дека неговото име е Ентони Чарлс Томас Максвел и дека за време на инцидентот бил под дејство на алкохол.Текстот ВИДЕО: Бијонсе и Џеј Зи нападнати на сцена во Атланта е превземен од А1он.
| | веќе видена | слични

Откако ја отпееја нивната последна песна и тргнаа да ја напуштат сцената се случи неочекувана ситуација. Имено, популарната пејачка Бијонсе и нејзиниот сопруг Џеј Зи имаа спектакуларен концерт во Атланта, како дел од актуелната турнеја. Откако ја отпееја последната песна, тие ги свртеа своите грбови кон публиката и тргнаа да ја напуштат сцената кога во еден момент истрча еден обожавател од првите редови кон нив. Снимката од ова случување се појави на Јутуб, каде многумина се согласија дека танчерите побргу изреагирале отколку самото обезбедување на концертот, а како изгледаше сето тоа погледнете во видеото подолу: Имено, полицијата веднаш го уапси напаѓачот и соопшти дека бил под дејство на алкохол. Меѓу другото, полицијата го објави и неговото име – Ентони Чарлс Томас Максвел.
| | веќе видена | слични

Она кога танчерите подобро ќе ве заштитат од обезбедувањето – погледнете го видеото! Бјонсе Ноулс и Џеј З доживеаа непријатности на сцената, за време на заедничкиот настап во Атланта. Парот го заврши сетот, кога на сцената излета пијан обожавател од првиот ред и се затрча кон нив. Интернет-заедницата е обединета во коментарите – “побрзо изреагираа пропратните танчери од обезбедувањето”! Погледнете! Полицијата во Атланта потоа потврди дека напаѓачот бил уапсен, се викал Карл Томас Максвел, и бил под влијание на алкохол.
| | веќе видена | слични
2 копии

Познатата музичка ѕвезда Бијонсе и нејзиниот сопруг, раперот Џеј Зи биле нападнати завчера на сцена на концертот во Атланта. Најпознатата музичка двојка била нападната додека го завршувале заедничкиот настап, за време на изведбата на една од музичките нумери кога двојката се свртела со грб кон публиката и тргнала да заминува од сцената. Во тој момент на бината се качил пијан маж од првиот ред и почнал да трча кон нив. Во ситуацијата побргу се снашле танчерите на сценаа, отколку обезбедувањето на концертот. Полицијата подоцна го уапсила мажот и соопштила дека станува збор за Ентони Чарлс Томас Максвел, кој бил под дејство на алкохол. 
| | веќе видена | слични

Пијан маж се качи на сцената пред крајот на концертот на Бијонсе и Џеј Зи во Атланта и се обиде да ги нападне. Некои од посетителите направија видео од моментот кога музичарите си заминуваат од сцената, а непознатиот маж почнува да трча кон нив. Први реагирале танчерите на сцената, а потоа и обезбедувањето, па го спречиле мажот да стигне до Бијонсе и Џеј Зи. Полицијата го уапсила, по што констатирале дека за време на инцидентот бил под дејство на алкохол. Текстот (Видео) Маж среде концерт се обиде да ги нападне Бијонсе и Џеј Зи е превземен од Reporter.mk .
| | веќе видена | слични

На бината се качил пијан маж од првиот ред и почнал да трча кон нив… Познатата музичка ѕвезда Бијонсе и нејзиниот сопруг, раперот Џеј Зи биле нападнати вчера на сцена на концертот во Атланта. Најпознатата музичка двојка била нападната додека го завршувале заедничкиот настап, за време на изведбата на една од музичките нумери кога двојката се свртела со грб кон публиката и тргнала да заминува од сцената. Во тој момент на бината се качил пијан маж од првиот ред и почнал да трча кон нив. Во ситуацијата побргу се снашле танчерите на сценаа, отколку обезбедувањето на концертот. Полицијата подоцна го уапсила мажот и соопштила дека станува збор за Ентони Чарлс Томас Максвел, кој бил под дејство на алкохол.
| | веќе видена | слични

Најпознатата музичка двојка биле нападнати во саботата за време на заедничкиот концерт во Атланта. Додека го завршувале заедничкиот настап , за време на зиведбата на една од музичките нумери , двојката се свртела со грб кон публиката и тргнала да заминува од сцената. Во тој момент на бината се качил пијан маж од првиот ред и почнал да трча кон нив. Во ситуацијата побргу се снашле танчерите на Бијонсе , отколку обезбедувањето на концертот. Полицијата подоцна го уапсила мажот и соопштила дека станува збор за Ентони Чарлс Томас Максвел , кој бил под дејство на алкохол.
| | веќе видена | слични

Останато

Разочарани сме што Европскиот совет не даде согласност за пристапни преговори во овој момент, но, се надеваме дека тоа ќе се случи пред Самитот ЕУ- Западен ...
сите 1307 | | | веќе видена

Одлуката без одлука во Брисел предизвика ексресно решение во Скопје. Брзи предвремени избори. Аналитичарот Алберт Муслиу вели дека емоциите и изборите не смеат ...
сите 472 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Бијонсе и Џеј Зи нападнати на сцена во Атланта

Од:
До кого (е-маил):
Порака: