Зошто е важно да консумирате природни сокови?

2 копии
2 копии

Комбинацијата од маслиново масло и лимон дава мешан напиток кој претставува моќно „оружје“ со кое можете да им парирате на несаканите вируси и бактерии, а и да ...
| | веќе видена | слични

Освен тоа, организмот со комбинација на овие две состојки се чисти од токсини,, а првите резултати се брзо видливи. Имено, прво ќе забележите исчезнување на ...
| | веќе видена | слични

Здрава напивка која го зајакнува имунитетот, спречува разни болести, делува антиканцерогено, го чисти организмот од токсини и го подобрува варењето. Добра е и ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Посегнете по овој пијалак кој многу лесно се прави, а ги топи вишокот маснотии. Се работи за комбинација на чиа семиња, мед, лимон и вода, во точно определени ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претседателот на државата Стево Пендаровски денеска треба да му го довери мандатот за составување нова влада на лидерот на СДСМ Зоран Заев. Врачувањето е ...
сите 831 | | | веќе видена

Комисијата за заразни болести, како што најави вчера министерот за здравство Венко Филипче, треба да има завршен состанок, по што би требало да биде закажана ...
сите 492 | | | веќе видена

Mинистерката за финансии Нина Ангеловска демантира дека подигнала штеден депозит од Еуростандард банка, по информацијата дека банката ќе ја изгуби лиценцата за ...
сите 121 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Зошто е важно да консумирате природни сокови?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: