Нова метода за абортус - во Македонија не се применува


Останато

Пописот кој власта на сила го турка среде пандемија нема за цел да биде статистичка операција, туку фингиран попис кој ќе биде резултат на политички пазарења ...
сите 445 | | | веќе видена

Вицепремиерот на Бугарија и министер за одбрана, Красимир Каракачанов во интервју во емисијата „Лице в лице“ на bTV, освен за темата парламентарни избори во ...
сите 120 | | | веќе видена

Индонезиските нуркачи го пронашле уредот за снимање на гласови од пилотската кабина на авионот што минатата недела се урна во Јавското Море, а сè уште трага по ...
сите 131 | | | веќе видена

Врз основа на член 46 од Законот за Урбанистичко планирање (Службен весник на Република Северна Македонија бр. 32/20), на иницијатива на градоначалникот на ...
сите 169 | | | веќе видена

Мухамед Зеќири за прв пат во јавноста се појави како нов генерален секретар на Владата и објави фотографии од својот прв јавен настан. Потпретседателот на СДСМ ...
сите 41 | | | веќе видена

дијалот кога на два пати славеа над Јапонија. И не само тоа, Египет е актуелен шампион на Африка, откако во финалето минатата година славеше над Тунис. Во ...
сите 258 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Нова метода за абортус - во Македонија не се применува

Од:
До кого (е-маил):
Порака: