Вооружена драма во скопско Визбегово

3 копии
3 копии

Исчезна маж од Скопје, полицијата трага по лицето. Според информациите на полицијата, вчера во 21,30 часот во Полициската станица Карпош, Ч.Г. (49) од Скопје ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Министерот за здравство доц. д-р Венко Филипче во изјава за Сител, информираше за заедничкиот состанок на Комисијата за заразни болести со претставници на ...
сите 466 | | | веќе видена

Засега нема одлука за воведување на ПЦР тестови за граѓанитекои транзитираат низ Македонија.На денешниот состанок на Комисијата за заразни болести беше ...
сите 165 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Вооружена драма во скопско Визбегово

Од:
До кого (е-маил):
Порака: