Струга оваа година најевтина за летување - плажите спремни за туристите

2 копии

Останато

Нови 18 лица се заразени со коронавирус, а петмина се оздравено, покажуваат денеска податоците од Министерството за здраство за Кичево. Со тоа вкупниот број на ...
сите 649 | | | веќе видена

Ново видео се појави од Бејрут на Интернет од моментот на катастрофалната експлозија во пристаништето минатата недела.Најпрво се гледа дебел час во далечина и ...
сите 259 | | | веќе видена

Марко Бислимовски, претседателот на Регулаторната комисија за енергетика, во денешното интервју за „Радио Слободна Европа“ вели дека со покачувањето на цената ...
сите 271 | | | веќе видена

Педалините се едни од најнебезбедните пловни објекти по езерата во земјава зашто многу често не се почитуваат законските одредби за заштита, велат експерти од ...
сите 94 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Струга оваа година најевтина за летување - плажите спремни за туристите

Од:
До кого (е-маил):
Порака: