Времето денеска сончево со умерена облачност, температура до 27 степени

5 копии

Денеска до 30 степени Умерено облачно со температура до 30 степени Целзиусови,предвидуваат метеоролозите за денеска во Македонија. Ќе дува умерен ветер од ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Времето денеска во Охрид ќе биде сончево со мала до умерена локална облачност. Ќе дува умерен, повремено засилен ветер од северен правец, информираат од ...
| | веќе видена | слични
5 копии
2 копии

Времето денеска ќе биде сончево со мала до умерена локална облачност. Ќе дува умерен, повремено засилен ветер од северен правец. Максималната температура ќе се ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Резултатите од гласањето кое речиси цела меѓународна заедница го осуди како незаконско и акт кој води кон анексија на украинска територија се очекува да бидат ...
сите 338 | | | веќе видена

По претходно преземени мерки и активности од страна на полициски службеници од Полициската станица Виница во с.Крушево, виничко, денеска лишен е од слобода ...
сите 343 | | | веќе видена

На социјалните мрежи се појави видео од инцидентот што доцна синоќа се случи во срцето на Дебар Маало. Граѓани преку Фејсбук сведочат дека станувало збор за ...
сите 65 | | | веќе видена

Ахмети е заробен од Груби, затоа мора да го брани, поседува бомби што ги добил од Заев, па сега Ахмети е врзан, ова според порнешниот министер за финансии и ...
сите 127 | | | веќе видена

Поминаа две недели откако во јавноста се појави скандалот со спорниот тендер вреден 136 милиони евра наменети за пречистителна станица во Скопје. Токму тој ...
сите 169 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Времето денеска сончево со умерена облачност, температура до 27 степени

Од:
До кого (е-маил):
Порака: