Ањели и Роналдо во Грција со шампањ го пославија историскиот трансфер во Јуве (ФОТО)


Од денеска Кристијано Роналдо и официјално е нов фудбалер на Јувентус, трансферт го потврдија и двата клуба, а Португалецот со писмо се збогува од кралскиот ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Мисијата наречена Кристијано Роналдо во Јувентус, управата на клубот ја заврши успешно, а сега се спремаат за друга акција и исполнување на уште мисија која ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Францускиот ас, Блес Матуиди по успешната сезона во Јувентус со кој ја освои двојната круна во Италија успеа со националниот тим да триумфира и на Светското ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Вчерашниот ден за фановите како и за сите во Јувентус беше прогласен за ЦР7 денот, денот кога Кристијано Роналдо беше официјално презентиран како нов фудбалер ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Најголема опасност според медицинските лица, претставува зголемената концентрација на ПМ 2.5 честички во воздухот, а загадувањето од шумските пожари се смета и ...
сите 106 | | | веќе видена

Неодамнешните случаи со загрозување деца во Скопје и во Велес укажуваат на потребата за покажување поголема емпатија и грижа, како и за обрнување поголемо ...
сите 43 | | | веќе видена

ОБЈАВЕНО ПИСМОТО НА УНГАРСКИОТ ПРЕМИЕР АДРЕСИРАНО ДО ПРЕТСЕДАТЕЛOT НА ЕВРОПСКИОТ СОВЕТ, ШАРЛ МИШЕЛ Писмото е резултат на неодамнешните посети на унгарскиот ...
сите 119 | | | веќе видена

Американската компанија за кибер безбедност „CrowdStrike“ од вчера е познато име од погрешни причини, откако неуспешното ажурирање на софтверот предизвика ...
сите 140 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ањели и Роналдо во Грција со шампањ го пославија историскиот трансфер во Јуве (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: