Словенечка „Демокрација“: Заев ги продаде Македонците за 30 милијарди евра

Како успеаја да се договорат за нешто за што никој не се договорил цели 27 години, прашува словенечка „Демокрација“, која пренесува информација на грчкиот ...
| | веќе видена | слични

Останато

Денеска истекува рокот за пријавување за гласање во вториот круг на изборите на лицата со Ковид-19 и во изолација. Болните и немоќните, лицата со Ковид-19 и во ...
сите 249 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ и денеска излезе со нови пораки со кои тврди дека се правело „црн“ список на сопственици на возила со конкретно запишани регистерски броеви за ...
сите 186 | | | веќе видена

И како поминува времето до денот на гласање притисоците, пропагандната машинерија на власта, обидите за поткуп на вашиот глас се засилуваат. И тоа го прават не ...
сите 446 | | | веќе видена

Французинот имаше меч кој треба брзо да го заборави, а Сколс тврди дека во случај тој да си замине, во клубот нема ништо посебно да се почувствува, со оглед на ...
сите 263 | | | веќе видена

Општиот контекст останува поволен за слободата на медиумите и овозможува критичко известување на медиумите и покрај сериозните наоди кои се дел од овој ...
сите 324 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Словенечка „Демокрација“: Заев ги продаде Македонците за 30 милијарди евра

Од:
До кого (е-маил):
Порака: