ФК Вардар: Погледнете кој беше најдобар стрелец, најдобар асистент, кој фудбалер одигра најмногу минути на пријателските натпревари на Вардар во Словенија ...


Погледнете кој беше најдобар стрелец, најдобар асистент, кој фудбалер одигра најмногу минути на пријателските натпревари на Вардар во Словенија
| | веќе видена | слични

После две сезони поминати во дресот на Пик Сегед, рускиот репрезентативец Сергеј Горбок се враќа во екипата на Вардар. Левиот бек настапуваше за црвено-црните ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Екипата на Вардар по Вилијан Лира Соуза денеска престави уште едно засилување кое ни доаѓа од Јужна Америка-тоа е Николас Хозе Херанц. Станува збор за ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

„Парламентарното мнозинство предводено од СДСМ преку усвојувањето на измените на Законот за заштита на населението од заразни болести, обезбеди сите ...
сите 90 | | | веќе видена

Пратеникот Антонио Милошоски пренесува искуство од пацинет кој се обидува да закаже кардиолошки преглед во време на ковид-пандемија. Еве како се загрозуваат ...
сите 295 | | | веќе видена

Филипче урива рекорди секој ден. Црн петок за Македонија и граѓаните – заразени 934 лица. Бројот на активни случаи надмина 9.000, а бројот на починати се движи ...
сите 354 | | | веќе видена

- Мојот божји татко отпатува на некое подобро место. Неговите досетки и итроштини засекогаш ќе останат да живеат... Ти благодарам што од студент до последните ...
сите 50 | | | веќе видена

Министерството за внатрешни работи во текот на вчерашниот ден (30.10.) продолжи со засилените акциски контроли во областа на сообраќајот, Само на територијата ...
сите 358 | | | веќе видена

ЗА 24 ЧАСА ИМАМЕ НОВ РЕКОРД НА ЗАРАЗЕНИ СО КОРОНАВИРУСОТ Министерството за здравство информира дека во последните 24 часа се направени 2748 тестирања, а ...
сите 74 | | | веќе видена

На две локации во Скопје, односно во Карпош и Лисиче, денеска се поставени уреди кои ќе собираат примероци за квалитетот на воздухот 24 часа на ден во текот на ...
сите 105 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ФК Вардар: Погледнете кој беше најдобар стрелец, најдобар асистент, кој фудбалер одигра најмногу минути на пријателските натпревари на Вардар во Словенија ...

Од:
До кого (е-маил):
Порака: