Осумнаесетгодишно момче почина во прилепската болница по тешката сообраќајка

Осумнаесетгодишно момче почина во прилепската болница по тешката сообраќајка Осумнаесетгодишно момче ноќеска почина во прилепската болница по сообраќајната ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Дваесет и едногодишно момче било претепано до бессознание на автобуска постоја во Скопје. Според полицијата, инцидентот се случил вчера во времето од 17,30 до ...
| | веќе видена | слични
9 копии
9 копии

Дваесет и едногодишно момче се бори за живот на Скопските клиники откако вчера попладне во 17.20 часот во населбата Автокоманда е претепано од непознати лица. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Тешка сообраќајна незгода се случила вчера околу 15:30 часот на локалниот пат меѓу село Моштица и Македонска Каменица. Во сообраќајната незгода учествувале ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Три непознати лица излегле од автомобил марка „Мерцедес“ и физички нападнале 21-годишно момче кое во моментов се бори за живот на скопските клиники. Како што ...
| | веќе видена | слични
4 копии

21 годишно момче вчера било нападното во Скопје од страна на три непознати лица. Како што известуваат од Министерството за внатрешни работи вчера меѓу 17:30 и ...
| | веќе видена | слични

На патот Моштица-Македонска Каменица вчера се случила сообраќајна незгода во која учествувал мотоцикл „томос" управуван од 16 годишно лице од село Саса и ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

– Ако бугарската влада на чело со Петков падна и покрај прифаќањето на бугарските услови, сосема оправдано се наметнува прашањето како треба да заврши владата ...
сите 290 | | | веќе видена

„Европската унија мора конечно да даде зелено светло за отворање на преговорите со Македонија и Албанија“, рече канцеларот Олаф Шолц во Бундестагот, ...
сите 320 | | | веќе видена

ЕУ мора да даде зелено светло за Северна Македонија и Албанија, изјави денеска пред Бундестагот германскиот канцелар Олаф Шолц, прогнозирајќи дека утрешниот ...
сите 616 | | | веќе видена

Човекот кој велеше дека има план на власт да остане дванаесет години, по се изгледа нема да ги дочека ни првите дванаесет месеци.Димитар Ковачевски – Таче, ...
сите 255 | | | веќе видена

Како што најави првиот човек на Регулаторната комисија за енергетика, Марко Бислимоски, договорите со БЕГ, компанијата која ги имаше лиценците за снабдување на ...
сите 109 | | | веќе видена

Во текот на изминатото деноноќие, руските воздушни сили неутрализирале 500 украински борци, соопштија во средата во руското министерство за одбрана, а ...
сите 124 | | | веќе видена

Незадоволни граѓани се собраа пред Владата. Активисти, експерти, сите оние кои не се согласуваат со францускиот предлог кој предвидува менување на историјата ...
сите 359 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Осумнаесетгодишно момче почина во прилепската болница по тешката сообраќајка

Од:
До кого (е-маил):
Порака: