Конечно поевтинување на цената на нафтата

9 копии

Македонските власти со своите механизми на фискалната и на монетарна политика во овие услови, секако, би требало да размислат за некои фискални – даночни мерки ...
| | веќе видена | слични
5 копии
2 копии
2 копии

Цената на нафтата на светските пазари минатата недела е во благ пад бидејќи производството во САД достигна ново рекордно високо ниво, а побарувачката од Кина е ...
| | веќе видена | слични
12 копии
2 копии
4 копии
повеќе

Останато

Министерката за туризам, Елена Кундура, иако важи за една од најубавите средновечни жени во Грција синоќа пред полноќ беше известена дека е исклучена како член ...
сите 390 | | | веќе видена

Движењето Река на вчерашниот состанок на политичкиот совет одлучи дека останува во опозиција, но паралелно не ја менува одлуката донесена на Конгресот дека ...
сите 341 | | | веќе видена

Граѓаните да бидат спокојни и да ја одбијат омразата на ВМРО-ДПМНЕ, порача владејачкиот СДСМ, од каде тврдат дека Законот за јазиците е во согласност со ...
сите 269 | | | веќе видена

Во поликлиниката „Идадија“ има 15 од спорните вакцини против мали сипаници со погрешна декларација. Здравство ја отвори вратата за камерата на 1ТВ, која ...
сите 203 | | | веќе видена

Босанскиот фудбалер  го посетувал домот на Дедиње на Душко и јелена кога пејачката имала здравствени проблеми. Ќерките Атина и Ника биле убедени дека тој е ...
сите 143 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Конечно поевтинување на цената на нафтата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: