СДСМ не сака да ги признае забелешките содржани во „нон пејперот“


7 копии
2 копии

Граѓаните на Република Македонија излегоа масовно и им порачаа на Зоран Заев и на СДСМ дека се против распродажбата на државните и националните интереси, велат ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Сенародниот протест јасно покажа дека народот сака јасна и перспективна иднина на Република Македонија и за сегашните и идните генерации. Граѓаните го кренаа ...
| | веќе видена | слични
2 копии

ВМРО-ДПМНЕ не може да излезе од политиките на стравови и заплашувања што со години ги практикуваше како власт, а сега тоа го прави и како опозиција. Денес ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Денес граѓаните не се плашат и не треба да се плашат од власта.  ВМРО-ДПМНЕ не може да сфати дека тоа се новите демократски политики во Македонија. Наместо ...
| | веќе видена | слични

СДСМ со писмено соопштение реагира на денешните прес-конференции на ВМРО-ДПМНЕ.„ВМРО-ДПМНЕ не може да излезе од политиките на стравови и заплашувања што со ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Сенародниот протест јасно покажа дека народот сака јасна и перспективна иднина на Република Македонија и за сегашните и идните генерации, ова на денешната ...
| | веќе видена | слични

Граѓаните го кренаа својот глас против оваа неспособна и ненародна власт, против овој картел на власт кој завладеа со нашата држава, кој освен газење на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Рускиот волонтерски корпус и Легијата на слободна Русија објавија дека го убиле Андреј Стешев, полковник на руските вооружени сили во регионот на Белгород.„За ...
сите 172 | | | веќе видена

Две лица се повредени во сообраќајната несреќа на булеварот 8-ми Септември во близина на спортскиот центар Борис Трајковски. Според информациите од МВР за ...
сите 306 | | | веќе видена

Владата ја доби Предлог-иницијативата за устави измени од Министерството за правда и таа ќе биде разгледана на некоја од наредните седници, информираат за МИА ...
сите 90 | | | веќе видена

Турција, Шведска и Финска ќе се сретнат подоцна овој месец за да се обидат да ги надминат приговорите што ја одложија кандидатурата за членство на Шведска во ...
сите 174 | | | веќе видена

Стопанската комора за енергетика е на став дека ЕВН и Регулаторната Комисија го осиромашуваат народот на, како што велат, монополски рекетарски начин. ...
сите 104 | | | веќе видена

Министерот за здравство Фатмир Меџити денеска најави дека покрај разрешување на организациските директори во Клиничкиот центар во Скопје, медицинските ...
сите 122 | | | веќе видена

Охрид, 5. јуни 2023 (ИНПРЕС) – Периодов продолжува константниот раст на нивото на водата во Охридското Езеро, но и понатаму е под просекот за овој период од ...
сите 182 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

СДСМ не сака да ги признае забелешките содржани во „нон пејперот“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: