Голема Лото измама: Сите останаа збунети по извлекувањето на топчето!


Лото извлекувањето во Ирска на крајот на минатата година влезе во историјата на сите извлекувања. Причината е едностав, а тоа е дека се наоѓале идентични ...
| | веќе видена | слични

Останато

Српската пејачка Јелена Карлеуша во последната емисија на „Ѕвездите на Гранд“, го искритикува 25 годишниот Денис Димоски од Прилеп, по неговиот настап со ...
сите 153 | | | веќе видена

Со своја рака го потпиша законот на употреба на албанскиот јазик, но денешната седница ја водеше на македонски. И од СДСМ велат дека Законот за употреба на ...
сите 268 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Голема Лото измама: Сите останаа збунети по извлекувањето на топчето!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: