Од двор на скопјанец украдено „ауди а5“


2 копии

Во Секторот за внатрешни работи Скопје вчера во 3 часот по полноќ 21-годишниот А.З. пријавил дека истиот ден околу 00:10 часот истиот ден во паркот на улица ...
| | веќе видена | слични
3 копии
2 копии
2 копии
3 копии
повеќе

Останато

Каде ќе избие следниот израелско-ирански конфликт? Како што вели Мајкл Стивенс, експерт за Блискиот Исток во Кралскиот институт за истражување на одбраната ...
сите 788 | | | веќе видена

„Ја зголемивме минималната плата за 120%, просечната за 80%, а пензиите ги зголемивме за 55%. 100 милиони евра дадовме за поддршка и развој на домашните ...
сите 399 | | | веќе видена

Во Чаир ќе има висока сума, еден од проектите е проширување на булеварското решение на влезот од Бит Пазар кон Чаир и тоа мора да се направи и го повикувам ...
сите 392 | | | веќе видена

„Каде без мене министерке у Европа ќе одите?“, „Секси зајачица“, „Лепотица“, „Каков осмех има као да е глумица со искрени намери“,„Убавица (лавица) ...
сите 205 | | | веќе видена

Изборната кампања за кандидатката за претседателка на Македонија, професор д-р Гордана Силјановска Давкова, денес продолжи со митинг во Аеродром. -На почетокот ...
сите 387 | | | веќе видена

- Неопходно е процесот на обезбедување на оваа помош да ја достигне својата конечна точка, и по Претставничкиот дом на американскиот Конгрес да биде одобрена ...
сите 264 | | | веќе видена

„Македонија низ својата историја водела многу борби, имала препреки и проблеми, но македонскиот народ секогаш знаел да изнајде соодветно решение и да стави ...
сите 112 | | | веќе видена

„Денеска во СВР Велес е пријавено дека во 17.10 часот на регионалниот пат Велес-Градско, во близина на исклучок за село Црквино, се случила сообраќајна несреќа ...
сите 54 | | | веќе видена

Секретарот за меѓународна соработка и кандидат за пратеник на ИЕ1 Бојан Маричиќ се сретна со Ирина Кажиќ, млада активистка која верува во европската иднина на ...
сите 41 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Од двор на скопјанец украдено „ауди а5“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: