Ким Кардашијан со моден едиторијал за „Вог“ Индија


Секако, се работи за 37 годишната Ким Кардашијан кој од ништо направи многу, а сега се појави и на една од ретките насловни страни на кој се уште не била, а се ...
| | веќе видена | слични

Ким Кардашијан ги почести фановите со нови фотка покажувајќи го својот пзнат задник на кој што носи сиви гаќички, а на нозе облекла дебели чорапи. „Ми фали ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Ким Кардашијан се смета за социјален феномен за 21-от век, а нејзините познати облини и убавина се „новите стандарди“ за убавина во светот.Тинејџерките се ...
| | веќе видена | слични

Популарната старлета се подготвува за естетска операција на задникот, кој треба да биде многу помал отколку сега. Анонимен извор близок на Ким за таблоидите ...
| | веќе видена | слични

Тоа е омилениот трик за заводливо деколте на нејзината сестра Ким, но и Кортни Кардашијан со задоволство го користи.Реалити ѕвездата беше забележана во Лос ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Земјите кои имаат широко распространета програма за вакцинирање со БСЖ имаат стапка на смртност од коронавирус речиси шест пати пониска од нациите коишто не ја ...
сите 195 | | | веќе видена

Четири лица од Берово, членови на едно семејство се обинети дека свесно го прекршиле полицискиот час во текот на викендот.И покрај тоа што знаеле за мерките ...
сите 225 | | | веќе видена

Министерот Наќе Чулев денеска во име на Министерството за внатрешни работи предаде заштитна опрема и средства за три јавни здравствени установи. Донацијата се ...
сите 97 | | | веќе видена

-Локалните штабови се исклучително значајни за справувањето со КОВИД 19, особено во руралните средини, истакна Османи кој воедно е и главен координатор на ...
сите 66 | | | веќе видена

На онлајн конференцијата наречена „Борба против COVID-19 со технологија“, Huawei се пофали со технолошки решенија кои, како што посочуваат од компанијата, ...
сите 21 | | | веќе видена

И покрај постојаното заострување на мерките, МВР секојдневно информира за прекршувања на полицискиот час Заострениот полициски час, кој почнува пет часа порано ...
сите 15 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ким Кардашијан со моден едиторијал за „Вог“ Индија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: