Фудбалерот на Ливерпул се сети на нашиот Тоше


2 копии
3 копии

Музичката група „Инструментал Бенд“за 2018-та година најавува бројни музички проекти од кои првиот ќе биде комплетно завршен и презентиран кон средината на ...
| | веќе видена | слични

Имено, музичкиот состав „Инструментал Бенд“ од Битола имаше навистина успешна 2017-та година. Проектот „Полско цвеќе“ со кој се одбележи 10-годишнината од ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Поранешниот модел Благица Мицова, најголемата љубов на Тоше Проески, роди ќерка, три дена по одбележувањето на неговиот 37 рденден. Радосната вест таа ја ...
| | веќе видена | слични
8 копии

На 25 јануари легендата Тоше Проески требаше да наполни 37 години. Социјалните мрежи беа преплавени со фотографии, статуси, сеќавања за него. Сепак, она што го ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Средбата на Тоше Проески со внуката на Гоце Делчев, Катерина Трајкова Нурџиева, во меморијалниот комплекс „Илинден“ во Крушево, попознат како „Македониум“, ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Влезот на Алијанса за Албанците во Влада и повторно коалиција со СДСМ и ДУИ има три главни цели кои треба да ги исполнат надежите на Ковачевски и Ахмети за ...
сите 345 | | | веќе видена

Дали во Алтернатива ќе се разговара за останување или напуштање на владината коалиција ќе се знае откако ќе завршат преговорите меѓу СДСМ и Алијанса за ...
сите 179 | | | веќе видена

Криминалот на Димитар Ковачевски и Али Ахмети и високите владини функционери од Македонија направија најкорумпирана држава, велат во партиското соопштение од ...
сите 82 | | | веќе видена

Најдобриот тенисер во светот Новак Ѓоковиќ е често напаѓан од страна на јавноста поради неговото однесување на теренот, а често знае бесот да го истури на ...
сите 274 | | | веќе видена

Во текот на вчерашниот ден во 06:45 часот во СВР Скопје било пријавено дека во зграда на ул.„Драгиша Мишовиќ“ во Скопје, Ѓ.И.(64) од Скопје физички го нападнал ...
сите 276 | | | веќе видена

Турскиот претседател Реџеп Таип Ердоган изјави дека испораката на тенкови во Украина нема да донесе решение за конфликтот.„Не можам да кажам дека верувам дека ...
сите 259 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Фудбалерот на Ливерпул се сети на нашиот Тоше

Од:
До кого (е-маил):
Порака: