Полицаец повреден во обид да одземе нож при семејна расправија

2 копии
6 копии

Вчера околу 19.30 часот во куќа на ул. „Муртеза Татар“ во Струга, сопственост на А.Р. (63) од Струга, од страна на М.Ш. (24) од Струга било фрлено пластично ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Останато

Грчките медиуми пишуваат за изјавата на македонската претседателка Гордана Сиљановска - Давкова за Договорот од Преспа. Изјавата на Сиљановска - Давкова дека ...
сите 238 | | | веќе видена

Вчера во 16.50 часот во СВР Битола било пријавено дека на улицата „Козјак“ во Битола, патничко моторно возило марка „фолксваген“ со битолски регистарски ...
сите 250 | | | веќе видена

Француските левичарски партии соопштија дека постигнале договор за коалиција наречена Народен фронт, со која ќе учествуваат на претстојните избори што ги ...
сите 302 | | | веќе видена

„Земјите од Западен Балкан постигнаа значителен напредок во енергетскиот сектор во насока на приклучување кон трендовите во Европа и светот. Регионот презеде ...
сите 107 | | | веќе видена

На почетокот на јуни температурите во централниот дел на Кипар достигнаа и до 46°C, на југот на Турција до 45°C. Во Грција беше до 44°C. Изминативе денови ...
сите 265 | | | веќе видена

Честитката на Бајден е саркастична и во неа тој му напиша на Трамп дека „возраста е само бројка“, што е упатување на бројни коментари од јавноста во однос на ...
сите 87 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Полицаец повреден во обид да одземе нож при семејна расправија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: