(ВИДЕО) Хрватските кошаркари ги прават најглупавите грешки на годината во НБА лигата


Хрватските кошаркари правеа вистински глупости во последната вечер од НБА лигата. Легендарниот Шекил О’Нил си најде две жртви од овие простори за својата ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Ману Џинобили, човекот кој сеуште дрма на свои 40 години во НБА лигата, на натпреварот против Њујорк успеа да направи потег кој ги остави без зборови неговиот ...
| | веќе видена | слични

ДеМар ДеРоузен со фантастичната рекордна партија од 52 поени го одбележа мечот меѓу Торонто Репторс и Милвоки Бакс како и синоќешната програма во НБА лигата. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Хеликоптерот Ми-171 од Одделот за воздухопловни единици при МВР дејствувал врз пожарот во реонот на Јасен, соопштија од МВР. - Во 20 налети исфрлени се над 50 ...
сите 640 | | | веќе видена

Деновиве актуелно е патувањето на власта во САД со бизнис класа, за што пристигнаа низа критики од страна на опозицијата. Во одбрана на Мицкоски и министрите ...
сите 131 | | | веќе видена

Времето во Македонија денеска ќе биде сончево со мала до умерена облачност, претпладне со услови за повремен локален дожд и грмежи. Ќе дува умерен, долж ...
сите 260 | | | веќе видена

СДСМ продолжува да се соочува со длабока внатрепартиска криза по историскиот пораз на изборите и изборот на новите водачи Венко Филипче и Зоран Заев. ...
сите 27 | | | веќе видена

Светот релативно брзо дозна дека компанијата за сајбер безбедност Crowdstrike стои зад сериозниот глобален прекин на технологијата во петокот. Сепак, да се ...
сите 153 | | | веќе видена

СВР Битола до Основното јавно обвинителство Битола поднесе кривична пријава против В.Т.(25) и од Битола, поради постоење основи на сомнение за сторени кривични ...
сите 113 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(ВИДЕО) Хрватските кошаркари ги прават најглупавите грешки на годината во НБА лигата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: